Tour de Pologne (kat. 2.2)

Posted by in VÝSLEDKY on 12. Zář, 2004 | 0 Comments

VII. etapa: Jelenia Góra – Karpacz, 61 km (MTF): 1 Hugo Sabido (Por) Milaneza Maia 1.36.47 2 Franco Pellizotti (Ita) Alessio-Bianchi 0.08 3 Ondrej Sosenka (Cze) Acqua & Sapone-Caffe Mokambo 0.14 4 Allan Davis (Aus) Liberty Seguros 1.05 5 Marek Rutkiewicz (Pol) Action ATI 1.11 6 Cezary Zamana (Pol) Chocolade Jacques Wincor-Nixdorf 1.13 7 Florent […]

Vuelta Burgos (kat. 2.1)

Posted by in VÝSLEDKY on 06. Srp, 2004 | 0 Comments

Konečné pořadí: 1. Alejandro Valverde (Spa) Comunidad Valenciana – Kelme 11.04.51 2. Denis Menchov (Rus) Illes Balears – Banesto +0.03 3. Leonardo Piepoli (Ita) Saunier Duval – Prodir +0.06 4. Marcos A. Serrano (Spa) Liberty Seguros +0.50 5. Jonathan González Rios (Spa) Costa de Almeria – Paternina +0.53 6. Juan Carlos Domínguez (Spa) Saunier Duval […]

Exhibiční kritérium na Václavském náměstí

Posted by in VÝSLEDKY on 31. Čvc, 2004 | 0 Comments

1. Sosenka (Acqua e Sapone – Caffe Mokambo) 2:21:24 2. Simoni (Saeco) 3. Konečný (T-Mobile) 4. Rubiera (US Postal) 5. Armstrong (US Postal) 6. Tesař (eD.system-ZVVZ)

Mistrovství ČR 2004

Posted by in VÝSLEDKY on 27. Čvn, 2004 | 0 Comments

Časovka jednotlivců 42 km: 1. Hrazdíra (Dukla Brno) 51:50 2. Sosenka (Acqua e Sapone – Caffe Mokambo) +0:40 3. Tesař (eD.system-ZVVZ) +1:34 4. Kadlec (Vini Caldirola) +3:05 5. Kejval (eD.system-ZVVZ) +3:09 Silniční závod jednotlivců s hromadným startem 198 km: 1. Sosenka (Acqua e Sapone – Caffe Mokambo) 5:13:17 2. Benčík (eD.system-ZVVZ) +0:04 3. Andrle (Liberty […]

Mistrovství ČR 2003

Posted by in VÝSLEDKY on 31. Pro, 2003 | 0 Comments

Časovka jednotlivců 47 km: 1. Hrazdíra (eD’system-ZVVZ) 56:48 2. Blahut (JOKO Velamos) +0:05 3. Sosenka (CCC Polsat) +0:46 4. Kalenda (eD’system-ZVVZ) +0:52

67. ročník TOUR DE SUISSE (kat: 2.HC)

Posted by in VÝSLEDKY on 31. Pro, 2003 | 0 Comments

III. etapa: Nyon – Saas Fee (204 km) 1. Francesco Casagrande (ITA) 5 h10:38 (39,538 km/h) 2. Kim Kirchen (LUX) +0.13 3. Alexandre Vinokourov (KZK) +0.18 4. Sven Montgomery (SUI) 5. Tadej Valjavec (SLO) 6. Bradley McGee (AUS) +0.25 7. Alexandre Moos (SUI) 8. Patrik Sinkewitz (ALL) 9. Giuseppe Guerini (ITA) 10. Wladimir Belli (ITA) […]

63. ročník TOUR DE LUXEMBOURG (kat: 2.2)

Posted by in VÝSLEDKY on 31. Pro, 2003 | 0 Comments

Celkově: 1. Thomas Voeckler (Fra) Brioches La Boulangere 16.10.40 2. Piotr Wadecki (Pol) Quick.Step-Davitamon +0.30 3. David Canada Gracia (Spa) Quick.Step-Davitamon +0.45 4. Robert Bartko (Ger) Rabobank +0.47 5. Benoît Joachim (Lux) Luxembourg National Team +0.53 6. Marc Wauters (Bel) Rabobank 7. Bart Voskamp (Ned) Bankgiroloterij Cycling Team +0.58 8. Andrea Peron (Ita) Team CSC […]

56. ročník ZÁVODU MÍRU (kat: 2.2)

Posted by in VÝSLEDKY on 31. Pro, 2003 | 0 Comments

IV. etapa (I. královská) 179,4 km: 1. Sosenka (CCC-Polsat) 2. Wesemann (Telekom) 0’00“ 3. Piil (Tiscali) +6’58“ 4. Poitschke (Wiesenhof) +6’58“ 5. Serri (Mercatone Uno) +6’58“ 6. Piatek (Mroz) +6’58“ Celkově: 1. Wesemann (Telekom) 39:21:43 2. Sosenka (CCC-Polsat) +0’49“ 3. Konečný (edSystem) +6’29“ 4. Piil (CSC) +7’21“ 5. Poitschke (Wiesenhof) +7’30“ 6. Heppner +7’36“ 7. […]

Kolem Slovenska 2003 (kat: 2.3)

Posted by in VÝSLEDKY on 31. Pro, 2003 | 0 Comments

IV. etapa 191,4 km: 1. Ondřej Sosenka (ČR/CCC Polsat) 5:09:00 2. Dawid Krupa (Pol./Legia) +23 s 3. Cezary Zamana (Pol./Action Nvidia Mroz) +23 s 4. Slawomir Kohut (Pol./CCC Polsat) +23 s 5. Radoslaw Romanik (Pol./CCC Polsat) +23 s 6. Zbigniew Piatek (Pol./Action Nvidia Mroz) +23 s 7. Tomasz Brozyna (Pol./CCC Polsat) +23 s 8. Sebastian […]

Mistrovství ČR 2002

Posted by in VÝSLEDKY on 31. Pro, 2002 | 0 Comments

Časovka jednotlivců 43 km: 1. Sosenka (CCC Polsat) 55:50 2. Hrazdíra (Wüstenrot-ZVVZ) -1:15 3. Kalenda (Ambra) -1:28 4. Trkal (Wüstenrot-ZVVZ) -1:46 5. Blahut (JOKO Velamos) -2:27 6. Faltýnek (JOKO Velamos) -2:30 7. Zerzán (Mapei-Quick Step) -2:36 8. L. Kejval (Wüstenrot-ZVVZ) -3:20 9. Šesták (Cress Attack) -3:30 10. Dítě (JOKO Velamos) -5:10 Závod jednotlivců 216 km: […]

Kolem Lucemburska (kat: 2.2)

Posted by in VÝSLEDKY on 31. Pro, 2002 | 0 Comments

IV. ETAPA (časovka) 10 km: 1. Bart Voskamp (Ned) Bankgiroloterij-Batavus 11.47 (49.9 km/h) 2. Ondřej Sosenka (Cze) CCC-Polsat – stejný čas 3. Marc Wauters (Bel) Rabobank 0.01 4. Bert Roesems (Bel) Palmans-Collstrop 0.04 5. Jorgen Bo Petersen (Den) EDS-fakta 0.05 6. Jose Vicent Garcia Acosta (Spa) iBanesto.com 0.07 Celkově: 1. Marcus Ljungqvist (Swe) EDS-fakta 15.54.32 […]